» Poradna » Programy

Hearthstone mám růžové

Jsem udělal čistou instalaci windows 10 po nainstalovaní této hry se vyskytl problém . Při spuštění hry hearthstone mám obraz růžoví . Nevím kde je chyba ? Poradíte ?

Odpovědi na otázku

Drivery od grafiky bych řekl...

Jaká grafika? Dělá to i u jiných her? Máš nainstalované ovladače pro grafiku?

mám nejnovější ovladače a jedná se o pc dell optilex 755 deskop intergovana grafika . předtím mne to šlo a dělá to jen u této hry .

Což znamená, že jsou to drivery... co drivery od desky atd ?

chyba je ve slově "růžoví""obraz" je rodu mužského neživotného a ve 4. pádu je správně: růžový obraz