Headset do 500-600,-

Ahoj, sháním Headset do 500-600,- kč. Poradí mi někdo sběhlý? Budete to primárně k poslouchání hubdy, miluju čistý hudební zvuk a basy, rád bych si toho ve sluchátkách i trochu užil. Třeba se nějaká v této ceěně najdou. Co třeba? Genius HS-G550Díky!

Odpovědi na otázku

za ty prachy to je mizérie i u samotných sluchátek. V low endu celkem ujde Philips.např.https://www.czc.cz/philips-shm1900-00/169507...

Děkuju za typ. Zeptám se i jinak, kterých parametrů si mám všímat, abych si nevybral úplné chrchlátka?

osobně se držím zásady brát sluchátka od firem, co už nějakou dobu vyrábí audiotechniku a ne od rádobyznaček, co se lepí na všechno od myší málem po lednice. Tj. např. Gembird, stejně tak se vyhýbám Connect-It a dalším. Zvláště pokud nemáš možnost je vyzkoušet.

rozumím, cenná rada. A co třeba parametry typu impendance, rozsah, dB atd.?

To v tehle kategorii vubec nereste. Reste zkusebni poslech a zaznam.

Při týhle ceně bych bral asi BML GameGod Phalanx. Měl jsem je na uších a za tu cenu jsou dobrý.

ok, díky, mrknu na ně. Nebráním se více typům :)

Každému sedí něco jinýho. Vyzkoušej a uvidíš jaký ti budou nejvíc vyhovovat.

případně ještě tyhle:https://www.mall.cz/sluchatka-herni/philips-s... jen o deset kaček nad limitem

No pokud by ten limit byl v USD tak tam uz by se neco zajimaveho na uzivani si zvyku dalo najit ;)