Hdmi to Usb-c

Mohli by jste mi poradit když jsem si pořídil hdmi s koncovkou usb-c(https://www.czc.cz/yenkee-ytc-012-usb-c-na-h... ) a zapojil to do tv a do mobilu (https://m.alza.cz/xiaomi-redmi-note-7-lte-1... )tak se nic nestalo.

Odpovědi na otázku

pokud telefon neumí MHL, tak je ti takový kabel k ničemu...

A co by se mělo stát?

Má pro to telefon podporu?

Co máš za televizi? Toto Xiaomi umí přenášet obraz i zvuk do tv bezdrátově (Wifi a BT). Nastavení>Připojení a sdílení>Přenášet.

Nejlepe vyresit pomoci Google/ChromeCast. Pokud neumi televize, lze vyresit zapojenim levnecho Chromecastu verze 2 nebo 3.

Jenže to je nepoužitelné na filmy.

To ano. Málokdo si ale bude přehrávat FHD 4K filmy z mobilu na TV. Já to používám třeba u babky, co má novou smart TV, na prohlížení nějakých fotek (pra)vnoučat z mobilu.

Ano, to je naprosto v pořádku, že se nic nestalo, ale s čím tedy potřebujete poradit?

Pokud vim, tak Xiaomi se na podporu fyzickeho pripojeni HDMI uplne vy**alo.Takze ano, ze se nic nestalo, je spravne.

Já myslím, že se na to vy**ali úplně všichni. Výjimkám čest.

Jsou to paka.Nevim, podrobne to nesleduju, ale videl jsem par lepsich Xperii a mely hdmi/DP v usb-c vsechny.

Tak to bude ta výjimka, co potvrzuje, pravidlo...

svého času měly některé Xperie dokonce přímo microHDMI konektor