» Poradna » Ostatní

HDMI internetový vysílač a přijímač s minimální odezvou

Dobrý den,Hledám nějaký vysílač a přijímač HDMI s připojením na wifi a internet kabel.Potřeboval bych minimální odezvu. Plán: vysílač zapojím do xbox a přijímač do televize. Bezdrátově, nebo klidně pomocí internetového kabelu zapojím k internetu a bude to běhat.Mám ovšem požadavek a to takový, že kdybych si vysílač odvezl třeba do Německa a přijímač zůstal doma, aby to fungovalo a to i s tou odezvou. Ano, chápu.. Asi si říkáte jaké má tohle využití, ale mám projekt, ke kterému bych něco takového potřeboval. Díky za všechny rady a nápady :) Na internetu jsem našel něco podobného, ale obávám se, že bych internetovým kabelem musel propojit oba přístroje. Potřebuje skutečně něco, co jen připojím k internetu, nebo wifi a odezva bude minimální, aby se při tom dalo hrát například cs:go. https://www.amazon.com/164-Feet-Extender-Single-...

Odpovědi na otázku

Jako že chceš HDMI přenášet přes wifi z Německa do Česka?

Ano :D

WiFi z Německa do Česka? Kolik metrů od hranic to bude? Nějakých 20 metrů by neměl být problém

Tak 12 km "wifi" jsem viděl nejvíc.Jestli to je více než 12km, dal bych jich několik za sebe :)https://www.youtube.com/watch

Jenže on chce i do Chorvatska

No tak jich bude potřebovat víc no.

a jaké zařízení by to zvládlo po ČR? Díky za odpověď.

No hlavně to evidentně vůbec nezvládáš ty ;)

Ty si děláš pr.el? Tady nejde o státní příslušnost, ale o vzdálenost. WiFi je na pár metrů (možná desítek).

Já mám pocit, že tu vzdálenost mezi tím chce přenášet po internetu, ale nevím jestli ho chápu úplně správně :)

Jo, že by chtěl wifi použít na přenos v rámci pár metrů a pak po internetu? Proto jsem se ho ptal, jestli chce wifi pro přenos z Německa do Čech. Podle mě vůbec netuší, co je WiFi. A princip internetu mu taky bude poměrně cizí, když řeší minimální odezvu.

Neumí ani napsat co chce, tak nevím jak to chce udělat v praxi :)

To co máš v popisku je super věc, jenže jak jsi napsal, letí to jen kabelem, ne skrz internet, a je tam napsané na jakou vzdálenost to bude fungovat.

Víš Německo byl hlavně příklad, ale potřeboval bych to dotáhnot i do Chorvatska :D Víš inspiroval jsem se nvidia now, která ti do PC streamuje obraz a servery má hrozně daleko. Nevěděl bys o nějakém zařízení, které by to zvládlo?

Tak co Chorvatska Ti WiFi nedosáhne ani náhodou. Do Německa možná, pokud bydlíš na hranicích. Nechceš nejdřív promyslet, co jsi vlastně napsal, co je WiFi atd. a pak dotaz napsat znovu?

Ty si hlavně musíš uvědomit, že ty odezvy nezpůsobuje to přenosové zařízení (nějaké minimální ano), ale hlavně hlavně internetová linka na obou stranách. Takže na to zapomeň. Vymyslels něco, co nejde udělat :)

Ty se do ničeho nemontuj...víš o tom prd, něco si zjistit ses ani nenamáhal a chtěl bys něco tvořit?

Reseni jiz davno mas https://kinkeadtech.com/how-to-stream-xbox-one-to... Ale obava se ze s urovni technickych znalosti, kterou lze odhadnout uz z formulace dotazu, to bude pro tebe stejne nerealizovatelne.