HDMI -> VGA + audio

Dobrý deň,Chcel by som sa spýtať aká je najlepšia varianta prenesenie digitálneho obrazu (HDMI) na Analógový monitor (VGA) so zvukom. Poprípade aj odkaze. Našiel som redukcie ale radšej sadím na odborníkov. Ďakujem a pekný deň

Odpovědi na otázku

Ahoj kup si monitor z HDMI protože to bude nejednodušší, a pokud má tvůj monitor jen VGA tak je asi levnější ten monitor než řešit převodník.

Tento typ mám odzkoušený a funguje: https://vga-dvi-hdmi.heureka.cz/gembird-a-hdmi-vga-02/

mám potíže se zvukem s timto prevodnikem.stale ho musim vest pres scart a nechapu,proc to nejde?