HDD

Dobrý den Zapojil jsem HDD do televize LG a zmizela mi složka s filmy fizicky na HDD filmy zůstali ale místo složky s filmy mám jen soubor který nejde otevřít ani přehrát poradte prosím jak složku obnovit aby soubory filmy šli zase přehrát prosím s úctou Miroslav Vacek

Odpovědi na otázku

Pozdě. Disk je přeformátován a pravděpodobně zašifrován. Útěchou budiž to, že se to dělo se souhlasem (byť nekvalifikovaným) uživatele.

Mozna jen poskozeny system souboru, muzes se v PC pokusit o jeho opravu... Ale popravde, je potreba v dnesni dobe resit prehravani tak ze budu zonglovat mezi zarizenimi fyzickym mediem (ext. hardiskem, flashdiskem)?