Hdd

Dobry den mam notebook acer travelmate 5760zg a nekdy nedetekuje v biosu hardisk je tam napsano none a nekdy normalne nabehne v biosu. Kdyz chci instalovat windows tak vubec se tam neobjevi. Ma tady tento disk http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-scorpio-b... Poradte mi jak to poresit? Dekuji

Odpovědi na otázku

Vadný disk, případně BIOS nebo deska notebooku.

Výměnou za nový.

Zkousel jsem jiny disk taky to nejde.

Pak není problém v disku, pokud bylo prověřeno, že je provozní.

Pomohl by update biosu ale nevim jak ho nahraji.

NB mají návod jak provést reset nebo obnovu BIOSu (na CD dodaném nebo na stránkách výrobce PDF), takže si to najdi. Ovšem pokud je HW problém - nezabere to. Stačí nějaký studeňák při častém přehřívání (roztažnost) a máš to.