» Poradna » Notebooky

HDD nezobrazuje používateľské súbory

Odišiel mi notebook a chcel som z HDD kedže funguje preniesť súbory do PC. Externý HDD 2,5" 500 GB som pripojil cez SATA konvertor cez USB do PC, problém je v tom, že vidím všetky súbory ale nevidím používateľské súbory čo som mal na ploche a uložené v dokumentoch, videá, fotky, word, excel. viete mi poradiť v čom je problém a prečo tieto súbory nevidím, takže ich nemôžem ani prekopírovať do PC. Ďakujem za pomoc

Odpovědi na otázku

Mělo by to být na disku ve složce Users > jméno uživatele .

Hledej v X:\Users\uživatel (za "X" dosaď písmeno toho disku)Dále budeš muset převzít vlastnictví té své bývalé uživatelské složky a přidělit si práva, aby ses do těch složek dostal. Protože při přístupu z jiného PC tě to bere jako "cizího".

Ďakujem, veľmi ste mi pomohli - už to funguje