HDD nevim co stim delat.....

Zdar pootrebovl bych nalehavou pomoc.... muj kompl byl uz celekm zasekanej protoze sem mel volnych uz jen 300gb z cca 980gb HDD tak sem si zalohoval nejpotrebnejsi data.... strasne dlouho sem hledal program na smazani celeho HDD ale u zadneho to neslo protoze na nem je i operacni system... tak sme si myslel kdyz do mechaniky dam CD s windowswem a preinstaluju to tak ze sem celej HDD vymaze a bude tam zas jen Windows(7) ale jaksi se to cely posralo.... monitor jde dat maximalne da 1024x768 i kdyz predtim jsem ho mel 1366x768 dalsi podivnost je ze na HDD (c:) je vonych 300GB z 980GB i kdyz kliknu na program filex(x86) nebo jen proste do stratu na vsecky programy tak tam zadny programy ani hry ani nic neni.... to stjny pisnicky nebo fotky... pritom ten HDD je skoro cely plny... vubec nevim co mam delat a sem zoufalej:(

Odpovědi na otázku

Svěř to do rukou odborníkovi. Nevíš, jak se má instalovat systém, že se musí instalovat ovladače atd. Takže se v tom nehrabej a pozvi k tomu někoho znalého.

Jenze ja to potrebuju funkcni jezte dnes.....:(

A nauč se česky. Tak máš holt smolíka, příště se nehrabej do věcí, kterým nerozumíš. V pondělí to odvezeš do servisu.

Já ti poradím, co máš dělat: už nikdy v životě se k žádnýmu počítači nepřibližuj na míň jak pět metrů a běž se učit třeba na zedníka... složitá elektronika očividně není nic pro tebe.Teď teda co s tím tvým "úplně zasekaným diskem, kde bylo volných už jen 300 gb z 980" Né, sorry, to nejde se nesmát Hele, jestli víš o někom, kdo počítačům rozumí, ale opravdu jako hodně, asi tak stotisíckrát víc než ty, tak ho k tomu zavolej. Jestli nikoho takového ve svém okolí nemáš, tak to radši odnes do firmy, kde prodávají a opravují počítače.

Nemohl bys mi radsi poradit jak to mam zpravit sam?

Ty nic nedělej.....vidíš, jak to dopadlo. Množství dat nehraje na "zasekanost" systému roli, navíc systém se přeinstalovává jinak (musíš třeba zformátovat oddíl se systémem a tak), nechápeš navíc, že se musí instalovat ovladače. Takže nechat být. Jsou ty Win7 vůbec legální?

Jo norm. koupenej na cdcku......Ale ja bych to fakt nutne potreboval zpravit dneska.... potreboval bych vymazat celej HDD aby byl prazdenj a byl tam jen operacni system...:(

Když tam bude jen systém, tak zas nebudeš umět nainstalovat ovladače......fakt to svěř odborníkovi.

Nemohl, protože ty to sám nespravíš... nevím proč tomu pořád nechceš uvěřit... a s tím zedníkem to neber jako urážku... já třeba neumím štukovat ani udělat sádrokartonovou příčku a hafo dalších věcí, ale narozdíl od tebe si to dokážu přiznat, neseru se do toho a seženu si někoho, kdo to umí.Nezapomeň, že Ferda mravenec je pohádková postava. Přesto se řada lidí za něj považuje, ovšem nakonec se stejně zjistí, že jsou to spíš Brouci Pytlíci, co si jenom myslí, že všemu rozumí, do všeho se vrtaj, ale všecko zpackaj, protože o tom nic neví.P.S. Poslední šance: vlož cd se systémem do mechaniky, v biosu nastav bootování z ní, před instalací OS dej zformátovat disk. Ale obávám se, že tobě tenhle postup stejně nebude nic platnej...