Hdd nebo deska

Zdravím. chtěl bych slyšet Váš názor. Dva roky starý ntb(bohužel měsíc po záruce) asus lamborghini vx6 se restartoval a zůstane to stát na této hlášce http://leteckaposta.cz/496808543 . po vypnutí notebooku a vyndání baterie notebook najede a všechno je ok. po nějaké chvíli se zase restartuje a zůstane v u testu post - error disk. pustil jsem hd tune- error scan ale nic to nenašlo. Napadla mě vadná deska(řadič disku). co si myslíte? děkuji za radu

Odpovědi na otázku

spust si tam live cd linux ked bude vsetko v pohode tak treba preinstalovat