» Poradna » Programy

HDD-MP3 ako digitalny rekorder

Rad by som kupil MP3 prehravac, kde najdolezitejsia poziadavka je kvalitne digitalne nahravanie- Najlepsie HDD- vstup MIC-IN, LINE-IN- (automaticke) ovladanie intenzity vstupneho signalu- prenos z/do PC digitalnou cestou (USB Mass Storage)nieco ako Sony MiniDisk ale z HDD

Odpovědi na otázku

Mrkni se k firmě iriver. Ta je přeborníkem v této oblasti, umí to i modely IFP 7xx. 8xx (to jsou modely s flash pamětí). Na rozdíl od jiných firem má perfektní kvalitu záznamu.

Chcelo by to ale ten HDD