HDD místo CDromky

Zdravím,
rád bych se zeptal, zda a jaké jsou možnosti, kdybych chtěl u notebooku místo nefunkční CDromky další HDD. Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak to asi nepůjde..kam bys ho chtěl dát ? Do místa po CD-ROM ? Ani omylem. Externí HDD to řeší, ceny nejsou tak hrozné

Pokud to není neperspektivní vrak nahradit nefunkční CD-ROM funkčním DVD.

u IBM to šlo - byl tam universální bay pro hdd nebo baterku.

Jj, máš pravdu, na to jsem zapomněl...ale šlo snad o hodně staré modely. Kdysi dávno to tak měl strejda, ale to bylo tak okolo roku 2000

tak do roku 03/04 bych řekl

nechchi externí ten mám, jen bych chtěl odpojit CDromku a místo toho něco dát, např ten HDD

No já mám asusa, že by se třeba ta CDromka vydělala a místo toho nějakej rámeček nebo tak něco. CDromka nejede a sama od sebe se vysouvá :/ a dávat tam funkční CDromku je pro mě zbytečnost