Hdd má nižší kapacitu

Dobrý den,Včera jsem si dal na svoje zformátované externí HDD ( to mělo kolem 1TB)boot pro nový Win10. Nainstaloval jsem tam boot a použil jej. Když jsem pak však ovšem chtěl disk použít normálně, zjistil jsem, že místo 930GB má něco kolem 30GB!nevíte jak to opravit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Ano, klasická laická chyba, použít na instalačku Windows HDD. Musíš přes správce disků odstranit ten malý oddíl a místo něj vytvořit nový přes celou velikost disku. Pak ti to zase půjde formátovat na plnou velikost.

sprava diskov, rozsirit oddiel. Alebo zrusit oddiel a vytvorit novy na celu kapacitu