HDD Health

Zdravím.

Hledám někoho, kdo má nainstalován HDD Health. Mám nový počítač (v chodu asi 2 měsíce), nyní jsem si nainstalovala HDD Health a byla nemile překvapena, když mi ukázal Health pouze 54 %. Ukazuje sice Drive health: Normal, ale těch 54% se mi u nového počitače přece jen zdá málo.

Má někdo s tímto programem zkušenosti? Je 54% opravdu normál? Dá se něco poznat z Drive SMART Atributes?

Prosím pěkně o radu.

Odpovědi na otázku

no asi ten program neni spolahlivy bo mne ukazuje na uplne novom disku 25 % a na cca pol roka starom disku takisto 25%

www.svethardware.cz ...