HDD chroustání - problém, reklamovat?

Ahoj,potřeboval bych poradit. Mám tak 2 týdny nový notebook. V servise mi přidali SSD disk místo HDD disku a originální HDD disk vložili místo mechaniky do rámečku. Ale mám problém s HDD diskem. Když na něm nepracuji je ticho, ale jakmile ho otevřu, začnu na něm ukládat, prohlížet fotky atd. tak začne být hlasitější. Sliším takové chroustání občas po pískne. Ale není to nějak extrémní. Chtěl jsem se zeptat, jestli mám jít notebook reklamovat, protože se bojím že HDD odejde - že je to začátek konce. Myslíte si, že je to normální? Měl jsem stažený i program HDDHealth a ten psal že disk je v excelentním stavu.Děkuji za rychlou odpověď, abych mohl jednat.

Odpovědi na otázku

A co asi čekáš za odpověď? To je samozřejmě normální, každý harddisk vydává "chroustavé" zvuky. Pokud funguje a i program ti píše, že je v dobrém stavu, tak nechápu co řešíš.

Je to normální.DVD mechanika není stavěná pro HDD.Co s tím?Příště kup NB s hotovou sestavou:SSD + HDD + DVDneboSSD + SSDapod.