» Poradna » Ostatní

HDD- "hlavný disk"

Čau čau... Rovno k veci. Mám v ntb 1x 500Gb HDD rozdelil som ho na 2 časti. 1 časť je disk C ktorú som určil pre Windows 50GB a druhý časť je disk D ten má zvyšok.Problém je v tom že neviem či som to mal ešte pri inštaláci nejak zmeniť alebo teda či sa to dá vôbec nejako zmeniť keď chcem aby napríklad predvolené miesto kde sa majú inštalovať veci bolo D a nie C. Nejaké rady ? :D

Odpovědi na otázku

Instalovat na D: nemá moc smysl, zvětši si C: tak na 100-120G ať máš dost místa i na instalaci SW a D: si nech na data.

To tvoje "Céčko" jsi zvolil hodně mizerně malé.. Máš to v hlavince kapánek pomatené. Oddíl "C" bych v pohodě zvolil na velikost 120 -150 GB, zbytek oddíl "D"Kup si tohle SDD a budeš mít klid. https://www.czc.cz/transcend-ssd370s-512gb/1... Noťas pojede jako raketa.. a ten disk necháš celý tak, jak je..