HDCP jak vypnout

Dobrý den. Mám grafickou kartu MSI N750Ti TF 2GD5/OC Gaming a chci na ní vypnout HDCP kvůli nahrávací kartě Avermedia live gamer portable která neumožňuje nahrávat když je zapnut HDCP prosím pomozte

Odpovědi na otázku

Nelze. To je taky důvod proč to HDCP existuje, aby nešlo nahrávat něco, co vydavatel nechce aby bylo nahráváno.

Pro nahrávání se používá splitter + hdcp stripper - číňan má všechno https://www.aliexpress.com/wholesale

děkuji

jo a chci se zeptat nestačilo by koupit DVI-HDMI adaptér a kartu zapojit přes DVI

Asi by to stačilo, stripper se používá na konzole které mají jenom hdmi. Skus redukci, nebo dělají takový kabel

DVI má taky HDCP ne?

ne pokud vím tak je to čistě video kabel HDCP potřebuje i datový tok mezi monitorem a Grafikou to je jen HDMI

A to si jen myslíš nebo to víš?Protože oficiální stránka říká něco jiného. (https://www.digital-cp.com/hdcp-specifications)

Fakt je, že HDMI, DP a DVI se liší jenom tvarem konektoru (a různým licenčním poplatkem, když ho výrobce použije na zařízení), takže nic nebrání aby zabezpečení fungovalo na všech.Chtelo by to rozseknout od někoho kdo to zná z praxe, teorie může přijít zbytečně draho.