HD7970 ci r9 290x nepipne ani pc pred biosem

Mam tu skvely problem, mam gigabyte hd7970oc 3gb, poridil jsem druhou do crossfire,jenze pokud tam pridam tu druhou, pc jen rozdeje vetraky a nic dal,zadne pipnuti. pokud necham jen puvodni grafiku vse ok, vyndam puvodni dam tam tu stejnou druhou, stejny problem, pc jen rozdeje vetraky a nic dal...v jinem pc ta grafika normalne funguje, jsou to uplne stejne grafiky. a dale kdyz jsem si pujcil r9 290x tak uplne ten stejny problem vyndam 7970 vrazim tu 290x a nic jen vetraky se vsude toci....trosku divny problem bych rek....nekdo radu ?bios nejnovejsi

Odpovědi na otázku

Přídavné napájení 8+6 připojeno?

ano vse zapojeno....nakonec vyreseno...po rucni kontrole biosu jsem zjistil ze neni aktualni pritom utilita pro kontrolu biosu hlasila ze je aktualni....uz najela druha karta a crossfire funkcni...akorat byly jeste slusny problemy....prvni update probehl...ale na desku se nenahral...zbortilo to konfiguraci disku...nasledne opraveno system pak nabehl...druhy update probehl tak ze se jen restartnul pc a hle bios byl tam...a pak uz i GK fungovala...kazdopadne zmena k lepsimu system ted startuje rychleji nez s puvodnim biosem ...