HD3650 APG - divné barvy ve 2D

Zdar, mám Sapphire HD3650AGP 512MB, kterou jsem po určitým problémech nakonec rozchodil (odstranění nVidia driverů se neobešlo bez neblahých následků a za pomoci "zaručeně doporučeného softu" - nějakej "dirty cleaner", či co - letělo to tak rychle pryč, že si už nevzpomenu - došlo ke zborcení MBR)...

problém je ten, že se mi někde začaly barvy zobrazovat poněkud divně (zatím 2D, 3D jsem ještě nezkoušel... do dvou do rána jsem dával disk dohromady a projížděl antivirákem)... jak s drivery na CD (8.452), tak s posledními 8.6 hotfix mi to třeba odkazy na otázky v poradně ukazuje chvíli modře(+ odstíny z ní), chvíli červeně(dtto), chvíli oboje dohromady (jakoby se v písmu střídali linkami obě barvy).
a paleta barev v Photoshopu (InDesignu), taky zrovna neodpovídá tomu, co si pamatuju z nv6600...
na zkoušku jsem nahodil i Vistu (fuj, fuj, fuj...) a dělá to to samé (tam už jsem to zkoušel jen pod prohlížečem), jak IE, tak Mozilla, tak Firefox... zvláštní je, že na ploše jsou třeba barvy úplně vpořádku...
jsem ATI začátečník, takže možná mám jen někde něco blbě nastavenýho v control centru... please help and be patient...

Odpovědi na otázku

ha, dobrý... teĎ jsem ještě jednou přeinstaloval drivery v XP 8.6 hotfix a už je to vššechno OK... jdu to zkusit do visty... ale tu zase nepotřebuju, že