HD audio kabel

Zdravím, nedávno jsem tu psal tento dotaz: http://www.zive.cz/poradna/da-se-sehnat-tenh... Prohledal jsem, co jsem mohl, prošel jsem všechny možnosti, ale tento kabel jsem prostě nenašel. Ptal jsem se i v jednom servisu, tam mi řekli, že se samostatně sehnat nedá.To je další věc, kterou nevím. PC mi sestavilo czc.cz a netuším, k čemu ten kabel byl přibalený (k základní desce? Nebo ke skříni, protože sed přesně do ní?). Znamenalo by to, že bych musel reklamovat celou tu komponentu?Pokud byste někdo věděli, budu věčný za rady

Odpovědi na otázku

To je celkem jistě součástí balení základní desky. To bude opravdu problém sehnat samostatně. Jak to reklamovat ti řeknou asi jen v czc

Skoro určitě to je součást bedny - přední audio porty.

Správně.. HD audio kabel bývá vždy součástí bedny. A jestliže takový konektor k připojení existuje na desce, tak se tam prostě ten kabel připojí. To lze ostatně najít v manuálu té příslušné desky.. A toto HD audio je k použití v souvislosti s porty na předním panelu pc skříně..

Dobře, díky moc. Zkusím to teda vyřešit s czc.cz.