Hd 4850 nie je podozrivo lacna

cafte mam otazku stavam pc a chcem si tam kupit radeon 4850 a tak som pozeral najlepsiu cenu a objavil som toto www.pixmania.sk ... cena 3946 aj s dph co si o tom myslite??

Odpovědi na otázku

Je to jedna z nějnižších cen.
Totéž v Čechách:
www.pixmania.cz ...

aha tak ic ja len tak ze ci sa nemoze jednat o daku podtaktovanu verziu alebo daco take uz som sa stretol aj s dacim takym ale ak to je normalna verzia tak je to fakt dobra kupa myslim ze sa to oplati kupit a inac co si myslite ze v tomto pripade sa mi oplati kupit tieto dve do crossfire alebo si pockat na hd4850 x2 aj ked tu asi nekuúpim za 7800 sk a zhruba aky by bol vykonovy prepad keby ze kupimm tieto 2 oproti 4850 x2 a ake by to malo plusy a ake minusy???

tak z pixmanie by som nekúpil ani ceruzku

nebrat skonci zaruka a bude po ni! grafika 2 jakosti!