» Poradna » Programy

HD 2400 PRO a Bioshock

Na vánoce si budu kupovat novou grafiku, nejspíš Radeon HD 2400 PRO (teď mám GF FX 5200). Zbytek sestavy je sempron 3100+ a 1 GB RAM. Nevíte jestli mi na tom půjde Bioshock? Jde mi hlavně o tu grafiku, zbytek by měl stačit.

Odpovědi na otázku

VGA ATI Radeon HD 2400 je optimalizovaný k přehrávání filmů, ne pro hry.
Je ovšem pravděpodobné, že na nějaké starší nenáročné hry to bude stačit.

Bioshock ti pojde, ovsem nie hratelne.

Na nějaké starší nenáročné hry stačí to co mám teď (GeForce FX 5200). Doufal, jsem, že na low bych to hratelně rozjel

Podle mýho si moc nezahraješ,ale zase pokud ti do dnes stačila FX 5200 tak jsi asi na pořádnou škubačku zvyklej.
Jestli si chceš něco zahrát alespoň trochu plynule tak přitlač a kup Radeon x1950 PRO(tipuju,že máš AGP slot).Jinak výměna 5200 za r 2400 je krok tzv z bláta do louže.Tak než vyhodíš peníze tak to ještě zvaž.

Na pořádnou škubačku zvyklej jsem, to máš pravdu Jinak mám jenom 250W zdroj, takže si vybírám z radeonů hd 2x00, mají totiž poměrně malou spotřebu. Myslíš, že by mě to utáhlo 2600 PRO?

hwmag.cz ...
Myslím,že se do tvé sestavy už nevyplatí moc investovat.Ten zdroj je úplně na hraně,to je snad ještě AT.To je těžké radit hlavně když nejsou prachy(to znám).
Já bych do toho nešel snažil bych se to prodat a postavit něco na nové platformě.

njn, prachy nejsou Jinak na zdroji je napsaný tohle:
img98.imageshack.us ...

Fortron.To je na hraně.

Poštuduj.
www.svethardware.cz ...

Díky, mrknu na to

aspon ati hd 2600pro/xt saphire natom si uz biosok zahrajes sna stredni detajly rozliseni 1024x768 32 b

ten ati radeon teprve jde do vyroby musis chvili jeste pockat. aten zdroj vydrzi az odber 300w.

Na czc jich mají skladem 7: www.czechcomputer.cz ... Jinak jak víš, že ten zdroj vydrží odběr až 300w?