» Poradna » Mobily

HCE vs SIM NFC platby

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na rozdíl mezi HCE a SIM při NFC placení, zkusil jsem z HCE přejít na SIM, ale po té se mi celkem těžko najde ten bod kterým mám mobil přiložit k terminálu. Tak bych prosil aby mi někdo vysvětlil rozdíl. Předem díky, můj mobil: Xiaomi mi note 10 lite.

Odpovědi na otázku

SIM NFC využívá NFC chip na SIM kartě. Co tě vedlo k tomu, že to tak chceš mít?

V české spořitelně mi to doporučili

Ovšem pokud to funguje s HCE lépe, tak není důvod to nepoužít