» Poradna » Ostatní

HBO GO zdarma od T-MOBILE

zdravím,tmobile nabízí hbo go na měsíc zdarma k tarifu. V aplikace můj tmobile jsem podle návodu chtěl službu aktivovat. Ovšem po kliknutí na aktivovat službu se jen zobrazí obrazovka s kolečkem a stále se načítá. Už zhruba 20 minut. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak jste to vyřešili?

Odpovědi na otázku

S tímhle zkušenost nemám, ale když jdeš na stránky HBO GO tak tam je možnost něco jako "Přihlásit přímo přes operátora". Tak když budeš na internetu od tmobile (nevím jestli je to na mobilní internet nebo na pevný to je asi jedno) tak zkusíš tuhle možnost a uvidíš co to dělá dál.

Jde o to, že nejdříve si musíš hbo aktivovat, ale tam se v aplikaci stále jen něco načítá a nechce to nic ukázat..

Takový dotaz, nemáš v prohlížeči náhradou aktivní nějaký blokovač reklam?

proč se ptáš?

Protože blokovače reklam mají často spoustu vedlejších účinků a blokují různé skripty na složitějších stránkách a ty potom nefungují korektně.

Já vše ale provádím přímo v aplikaci můj tmobile na telefonu, tam si žádný blokovač dát nemohu. tudíž ne, nepoužívám.

Aha, tak to jsem z diskuze nevyčetl. V tom případě prostě zavolat na operátora.

Je to zadarmo, tak je to přetížené. Zkuste to později.

Řeším to samé, apka nefunguje - přesně stejně nedokončí se proces aktivace, zkouším i přes web rozhraní, tam ale za boha nemůžu najít, kde bych mohla aktivovat...