» Poradna » Mobily

HBO GO na smart TV s Linux

Ahoj, mám smart tv 55" Sony Bravia KD-55XF7005 s OS Linux. CHtěl bych se zeptat jak je možné na této TV rozchodit HBO Go? Mezi vestavěnými app není a v tom jejich storu taky ne. Je nějaký způsob jak to obejít?Děkuji

Odpovědi na otázku

Předpokládám, že pokud má TV prohlížeč, tak to půjde přes něj...https://hbogo.cz

To se obavam ze nepujde...TV umi jen Miracast, zrcadleni obsahu mobilniho telefonu s Adroid OS na TV. Coz ale na prehravani neni moc rozumne reseni a taktez neni jasne jestli HBO Go aplikace toto podporuje.Asi nejsnazs bude kouit si Chromecast Ultra a prez nej HBO Go streamovat.