» Poradna » Web a internet

HBO GO Location error

Ahoj,dnes jsem se po delší době pokoušel dostat na HBO GO a ku mému překvapení mi stránka přes veškeré snahy říká, že se na ni pokouším přihlásit odjinud než z Česka. Nemáte někdo podobný problém? Zkoušel jsem to hledat všudemožně, ale narážím spíše na návody, jak obejít geoblock, než proč se mi to vůbec děje, když jsem v Česku.Díky moc

Odpovědi na otázku

co HBO suport

Zavolejte na podporu HBO GO a zeptejte se jich, proc jim jejich geoblokace funguje tak blbe, ze nemuzete pouzivat sluzbu, za kterou platite. A az budou mlit kraviny, tak normalne podejte reklamaci a pozadejte o slevu.

Jedeš na datech, nebo na WiFi..?Pravděpodobně máš IP, jejíž rozsah byl přidělen jinému státu (nedávno to někdo řešil na VF),,,

Děje se mi to samé, jak v mobilu, tak v PC.... opakovaněnenašla jsem možnost přečíst si odpovědi. Copak asi dělám špatně?