» Poradna » Mobily

HbbTV

Mám TV LG a funkce HbbTV je zapnuta. Červené tlačítko je funkční na programech ČT. Při přepnutí na kanály NOVA, Prima a stisknutí červeného tlačítka se objeví nabídka, ale není možné se v této nabídce posunovat. Jednoduše řečeno "se zasekne". Jak jsem uvedl, na kanálech České televize je vše v pořádku.

Odpovědi na otázku

Mám Samsung a také se to občas stává, a to i na ČT, že se mi zobrazí první menu a nemůžu se v něm hýbat. Obvykle to zkusím o chvíli později a funguje to.

Tak jste na tom ještě dobře. U mě je ČT v pohodě, ale u programů NOVA a Prima to nejde. Opravdu nevím, kde je problém.

Mě dělá to samé a když to takto nejde, tak LG vypnu úplně i ze sítě na pár sekund, pak je vše OK.