» Poradna » Ostatní

HBBTV - nepřehrávají se seriály

Zdravím, přístup na hbbtv je v celku normální jak na primě tak u čt, avšak zhruba před měsícem začli problémy. Na čt nepřehraji žádný díl a na primě dochází cca po 10ti minutách k znovunačtení dílu od začátku. Mám televizor samsung a k této situaci došlo zcela náhle bez jakékoli změny(žádná instalace aktualizace ani nic jiného) Nenapadá někoho čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Tak prvně bych poslal mejla do ČT a Primy, určitě mají nějakou tu podporu a pak sem napsal výsledek, určitě by to zajímalo víc lidí.