» Poradna » Web a internet

Harry Potter

Dobrý den, nevíte jestli je někde na internetu aspoń s českými titulkami Harry Potter prodloužená verze? Na internetu konkrétně na youtube , jsem viděl deleted scenes ale jen anglicky . Díky.

Odpovědi na otázku

prodloužená verze neboli director`s cut v češtině? to sotvana tpb asi něco bude v angličtině, tituky v poho na opensubtitles.orgspíš si ale kup DVD

Jo ale na tom DVD nebude prodloužená verze :(

Objednej si DVD z ameriky a tam bude.

a co čeština ja to myslel tak že to bude česky a ty deleted scény jen české titulky :)

a jak tam dám ty český titulky na ten anglický film?

deleted scény nejsou stejně přeložený do češtiny, proto tam dali alespoň titulky. Přeci jim nebudou platit za to, že nadabují zrušené scény.

Na VHSkách tuším přeložené byly

VHskách co to je?

některé filmy na DVD jsou v director`s cutzda i Harry Potrat, těžko říct, zeptej se nějakého distributora

Harry Potter měl asi 8 dílů. Ptáš se na všechny prodloužené verze, nebo konkrétní díl?

všechny ještě nejsou ale 1-4 už je ale jestli by někdo neudělal že by stáhl český dabing jakože film a pak dal tam deleted scény a dal do těch scén české titulky zbytek byl CZ dabing :)

jestli by se to někomu nechtělo udělat :(

Stačí sledovat přes týden TV program. Tam je takových a podobných amerických kravin docela dost.

Harry Potter není americký, ale britský.

tak pomuze nekdo??? :D

nechtělo by se to někomu udělat to spojene?

Já považuji ty britské vlezdozadelky američanů z větší části také za američany.

Neseskládal by to někdo?

Proč se nezeptáš na fanstránkách HP?

Ne, myslím, že neseskládal, není proč. Pro ty, co na HP vyrůstali, je to už jen vyčichlá historie, další generace už žila Bellou a Edwardem, atd. Jak píše MiK, zkus fanklub HP.

a přesně podle této logiky nás většina západního světa vnímá jako rusáky....

Chyba. Náš národ od roku 1989 už Rusku do zadečku neleze. Není důvod nás vnímat tak, jako ruský blok (když pominu, že máme společné předky - Slovany). Na druhé straně ten, kdo sleduje politiku a hospodářství dobře ví, že Britové Ameriku podporují téměř ve všem. Proto říkám, že jsou to vlezdozadelové USA. Podobně se v novodobé historii chovali i někteří naši významní politikové. Např. pan Havel. Ten navíc lezl do zadku také sudetským Němcům.

A co to má společného se stylem filmů, humoru atd.? Nic moc. I za toho sicializmu jsem měli jiné pohádky, jiné filmy...do toho politiku nepleť.

Je zřejmé, že si toho mnoho ze socialismu nepamatuješ. Svědčí o tom fakt, že nemáš ani ponětí, jak se to slovo píše. Protože kdyby tomu bylo opačně tak by ti bylo jasné, že politika prostupuje do všech sfér společnosti. Chceš aktuální důkaz? Tak se podívej např. na Severní Koreu, . Ještě stále jsi toho názoru, že politika nemá s kulturou nic společného?

1)Tto "i" byl překlep, to je snad jasné2) Může být socialismus i socializmus, pamatuju dobu (před rokem 1989), kdy se bylo možné psát jen se "z", ještě dříve naopak jen s "s".3) Jasně že do jisté míry politika kulturu ovlivňuje, ale do jisté míry. I přes politiku má každý národ své zvyky a svůj styl, který se na kultuře taky nemalou mírou podepisuje.

oprava 2) Dnes může být socialismus i socializmus, ale pamatuju dobu (před rokem 1989), kdy to bylo možné psát jen se "z", ještě dříve naopak jen s "s".

V USA se mluví anglicky, v Brazílii portugalsky, na Kubě španělsky, atd. V těchto zemích to není pouze o společné řeči, ale také o historii, stylu staveb, kultuře, apod. Já mám zkušenosti z Kuby. A mohu odpovědně prohlásit, že na zdejší zemi je sakra vidět historicky španělský vliv.

Blbost, angličani mají úplně jiný styl humoru i jiný styl filmů. Ať se nám HP líbí nebo ne, až tak moc americky to nepůsobí.