Harddisk

Dobrý den. Potřeboval bych poradit s harddiskem.Nainstaloval jsem w10 na harddisk 1 TB. Instalace mi změnila ten disk na 32 GB a je z něj instalace jen. Jak to změním zpátky ?

Odpovědi na otázku

Co ukazuje správce disků?Opravdu jste při instalaci přidělil všechno místo instalaci windows?

nevíte někdo prosím ?

Co ukazuje správce disků?

kde to najdu ?

Už jsem to opravil. Akorát teď. Dají se někde obnovit ty soubory co tam byly ?

Těžko říct takto od pasu, když nevíme, co jsi s tím vlastně dělal.Ale to je v pohodě. Normálně ty soubory vytáhni ze zálohy a máš to.

nainstaloval jsem tam w10 a ono se to předělalo a pak už jsem ty soubory neviděl

Tak si je vytáhni ze zálohy. Tam by mělo být vše podstatné.

No, pokud je nemáš v záloze (což je CHYBA), tak zkus třeba Recuva, GetDataBack pro NTFS...ale co jsi s tím vyváděl že jsi měl systém na D a zbytek disku jako D....a co jsi s tím vyváděl potom? Kdo ví jestli ty data ještě půjdou obnovit.

Za to vše může Japonec Onoseto a pařáty diletanta. Zkuste vybrat jednoho ze známých přátel (přítelkyň) a ten vám to vysvětlí a možná i něco z disku zachrání.Přeji hezký den.

Oprava. Místo známých přátel má být znalých přátel. Omlouvám se. To jsou ty nesmyslné automatické opravy a nepřečtení příspěvků.

Jak originální název tématu!Že vy nečetla pravidla?