Harddisk

Prosím Vás,dá se zistit a jak jestli mám na harddisku vadne sektory díky moc

Odpovědi na otázku

Ke každé značce HDD existuje firemní, ale dostupný, diagnostický SW, který obvykle pracuje pouze pod DOSem nebo jinými nízkoúrovňovými systémy a který prošmejdí daný HDD a podá raport. Interpretace je na tobě. Jinak pod OS WXP zkus "chkdsk" (opatrně s parametry typu "r", které umí spustit doslova scénu se záchranou informace z nezachranitelných totálně rozbitých sektorů a občas to tedy udělá víc škody než užitku). Bůh s tebou

prejdi programom HD tune
rapidshare.com ...

A nediv se, když dá jiné výsledky, než nástroj výrobce.

Díky

A to nejspíš dá. Obecně horší, tedy pradivější.

Tak ukázalo mi to 2 chybne sektory.Je to ešte v záruke 2 mesiace,dá sa to reklamovat?

no jisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Pro uplatnění záruky potřebuješ výpis z utility výrobce.