Harddisk přes USB - není vidět v průzkumníku - Windows7 32 a 64 bit

Ahoj, mám problém s 2,5´´externím diskem připojeným přes USB. Na Win.Vista i Win.7 32bit verze se po chvíli zobrazí v průzkumníkovi, na Win.7 64bit verze je sice vše funkční a připojené, v Tento počítač-spravovat-uložiště-správa disků je také vidět, přesto ho Průzkumník nevidí. Poradíte mi co s tím? Díky, M.

Odpovědi na otázku

Máš moc systémů.

Nemám Zkoušel jsem disk na třech různých notebookách

Ano.Je namountovany a/nebo ma pridelene pismeno?MP

Ve správě disků je označený pouze jako Nový svazek a dole v tabulce se zobrazuje jako Disk1 základní ( nad tím je ještě Disk0 základní - to je interní disk v NTB )

Kdy se to začalo stávat, jak se to začalo stávat, disk si po HW stránce jistě prověřil, to tedy považuji za hotovou věc a nyní bych se zaměřil na problémy v OS, vypadá to na SW potíže, zálohy si jistě děláš.

Je to úplně nový harddisk, v pátek koupený. Propojuji s NTB přes kabely. Funkčně je v pořádku. Na jiných NTB funguje (zobrazuje se). Je mi jasné, že to bude problém v SW. Myslím, že to bude nějaká nesrovnalost v systému 64bit. V podstatě se připojí, ale nezobrazí se, nepřiřadí se mu písmeno.

"Je to úplně nový harddisk" Na aky FS (FileSystem) si ho formatoval, alebo aky format na nom je?

"Na jiných NTB funguje (zobrazuje se)."

Formátoval (poprvé zapojoval) jsem ho na tom NTB, na kterém se nechce přihlásit. Formát má NTFS.

... a ve Správě počítače je uvedeno, že je V pořádku (Aktivní, Primární oddíl)

Tohle bych otestoval na LiveUbuntu nebo nově instalovaném zdravém OS, a hned bych věděl co a jak.