» Poradna » Ostatní

Hardcore RPG

Dobrý den, hledám nějakou pěknou hardcore rpg hru. Pro ty, co nevědí, tak to je například Gothic, Risen, Dark Souls.. Prostě, že tam je otevřený svět, hráč si na vše musí přijít sám.. Na hardwarových požadavcích nezáleží.. Hlavní je, aby to bylo opravdu čístě jen RPG :) Děkuji za každou pomoc!

Odpovědi na otázku

Zkus Zaklínač 2

To jsem zkoušel a vůbec mě to nebavilo :) Pro mě to má ke Gothicu dost daleko :)

napr Baldurs Gate 1+2, Icewind Dale 1+2, Neverwinter nights, Dungeon Siege 1+2

Otevřený svět? Tak třeba hry ze série The Elder Scrolls (Morrowind, Oblivion, Skyrim), pak je výborný Zaklínač a k sérii Gothic má blízko Divinity 2: Ego Dragonis.