» Poradna » Programy

Hard Disk Sentinel nezobracuje udaje o HDD.

Mám dotaz ohledně informací o HDD, použil jsem program Hard Disk Sentinel pro zjištění doby provozu HDD a jeho dalších údajů, ale místo toho se mi všude zobrazuji otazniky a žádné údaje se mi nezobrazuji, poradíte mi někdo proč tomu tak je a kde hledat problém? Děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

Tak použij Crystal disk info. Jinak mám křišťálovou kouli v čistírně, tak se ani nemůžu podívat aspoň jak je disk připojený. Beztak to bude jaký externí, ne?

Je to klasicky HDD pripojeny k základní desce, delal jsem novou instalaci WIN7 a před tím to šlo, at použiju jaký koliv program tak mi to žádné údaje o HDD nezobrazi, použil jsem i Crystal disk a je to stejný problém.