» Poradna » Programy

Happy New Year 2006

Odpovědi na otázku

sa normalne cudujem, ze tvoj prispevok zostal bez povsimnutia

Nezůstal!Pavel

co to je???! nemohla bejt aspoň nahatá? ... kozičky ... kundičku

Běžte už s tou angličtinou do p*dele. Za komančů se tady taky rusky nemluvilo. Kdo potom víc někomu někam leze. Každej vidlák se potom cejtí asi světověji. Holt česká ubohost.

Souhlas.

??? Však tě nikdo nenutí mluvit anglicky pokud nechceš ...Pavel

Samozřejmě mě nikdo nenutí mluvit anglicky. ( i když to umím ). Jen mi vadí proč v České republice na České poradně pořád někdo nesmyslně používá angličtinu. Sleduji poradny taky v Americe, ale nikde jsem neviděl, že by používali jiný jazyk.

A komu to cpes? Pokud nechces mluvit nebo psat anglicky tak to nedelej, ale necekej od ostatnich ze toho nechaj jenom proto ze se to tobe nelibi.

PS. Takže podle tvé logiky sem příště dám příspěvek v ruštině a bude to v pořádku.

jeeeaahh hepy ňjů jýr

Pro :Oops (bez komentáře) vidíš jde to i česky. Poznámku si neodpustím. Čeština je daleko bohatší jazyk než Angličtina. A Americká angličtina je pěknej hnus. Tam to degradovali na několik stupidních frází, které zvládne " Afroameričan" a Čech.

......No proste stastnej a veselej chlape

Hele, bezte uz chrapat. Kdo ma furt cekat na to, jestli muze na neco odpovedet ...??