» Poradna » Programy

Hamachi

Zdravim, nedávno jsem si stáhl hamachi abych mohl s kámošema hrat hry. Nainstaloval ho a když jsem ho spustil chtělo to po mě registraci ale když jsem kliknul do kolonky email tak se nic nestalo a ani do ní nejde psat. Nevíte někdo jak to vyřešit ? Byl bych moc rád těším to už asi týden :(

Odpovědi na otázku

Preinstaloval jsi predpokladam ze ano. Mas aktualni verzi? Co mas za OS?

Ano přeinstalovat a nejnovější verzi mam. Os mám w7

musíš nainstalovat bezplatnou licenci

Tu mám stahoval jsem to ze slunečnice ale je možný že to není ona . Neposlal by jsi mi odkaz ?

Tak ted už se ta registrace neobjevuje ale když jdu vytvořit síť dám jméno heslo tak mi to napíše "server ohlasil chybu pri vytvareni site" tak já už nevím :/

Tak zkus vypnout firewall.

A tem kaosum to jede,ale stejne byste meli mit stejnou verzi Hamachi.A co takhle zkusit Tunngle mozna je i lepsi na hry po LAN.

Už jsem to vyřešil stačí mít nejnovější verzi a spustit ji v kompabilite pro w xp sp 2

Díky tu za rady-nová verze pomůže...