» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hamachi na MACu

Zdravím, stáhl jsem si Hamachi na MAC a nainstaloval. Potom co ho ale spustím to píše chybovou hlášku: Failed to connect to the engine. Napadá někoho jak Hamachi rozchodit? Normálně používám Linux a WIN, takže se v MAC OS moc neorientuji. Budu rád za každičkou radu.Děkuji převelice.

Odpovědi na otázku

Dobrý den muj příteli, tento stejny problem mame s kamaradem a zatim jsme na to nepřišli, našel jsi nejake řešeni po dobu 2 roku co ti nikdo tady neodepsal?