HALF LIFE se občas sekne

Zdravím Vás,chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, jak odstranit "ztuhnutí" celého PC. Je to zatím jen při hře HALF-LIFE. Mám AMD Duron 700 a desku:MB Microstar AMD K7T Pro 2a, čipová sada VIA KT133 ( socket A, Duron/Athlon, ATA100, 6x PCI, 1x AGP, 3x DIMM, 4x USB). Na desce je integrovaná zvukovka, jestli to nebude tím..? U jiné hry(která se rovněž sekla) jsem byl vyzván, abych vypnul zvuk a opravdu to přestalo. Ale u Halfa zvuk vypínat nechci. Bude nutné investovat do lepší zvukovky?Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

možno pomôže nový bios ... dá sa stiahnuť na http://www.msi.com.tw/support/bios/mainboard/6x...

Hi,ja mam uplne ten samej problem a konfiguraci mam taky uplne stejnou akorat nevim jakou mas grafarnu. Ja mam gef.2gts a uz sem vyzkousel vsechno mozny a porad se mi to sere...proste to vytuhne. Jaka byla ta tvoje druha hra ??? s tim zvukem to schvalne taky skusim vypnout. Ze by teda ta integrovana AC97? nejnovejsi bios jsem sosnul ale furt to same

Občas se mě taky stalo, že vytuhl systém při nějaké hře ( HalfLife + Stronghold). Vyzkoušel jsem různé verze detonátorů a některé netuhnou. Takže je potřeba to vyzkoušet a ne bezhlavě instalovat vždycky nejnovější.