» Poradna » Ostatní

Half-Life 2

Dobry den,potreboval bych poradit.V roce 2005 jsem si zakoupil na PC hru Half-Life 2.Minimalne 5 roku jsem ted nehral.Mam problem se Steam Login.Uz si nepamatuji account name ani password.Problem je v tom ze jaka-koliv pomoc myslim tim kontrolni otazky atd. jsou vazany na email,ktery uz take velmi dlouho nepouzivam.Ted nevim co stim.Sahraju si jeste nekdy??Dekuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Google jistě funguje https://www.google.cz/searchKdyby tam nebylo skoč si do mujsoubor, třeba tam ještě dnes budou, "abi sis sahrál"

Dekuji za ochotu mi pomoci,ale nepochopil jsem vubec nic.

Název účtu najdeš v nějakym emailu co ti posílali. Vždycky je tam oslovení "Dear ...." a název účtu. Stalo se mi to samý. Napsal jsem na tech. podporu. Musel jsem na registrační kartu napsat nějaký kody a pak jim to na fotce poslat emailem.

Vzdyt pisu ze mam problem s emailem.Ze vsechny kontrolni otazky,ktere jsou vazane na registrovany email uz velmi dlouho nepouzivam a nemam k nemu pristup.