» Poradna » Programy

Half life 2

jak nainstalovat cestinu do half life 2,porad se me to nedari

Odpovědi na otázku

Podle přiloženého návodu? Pokud to nejde, děláš něco v rosporu s návodem a tedy blbě. Hru musíš mít ve verzi pro kterou je určena a většina češtin je dělaná pro originál a s crackama může mít problémy.

crackem sem neprepisoval,jen nainstaloval a vali to,anglicky jinak verzi mam 1.00.0000

A čeština je pro jakou verzi?

Jo to ti nepovím, věštecká koule mi zrovna včera spadla ze stolu, takže se nemůžu podívat, do čeho se to snažíš naroubovat a co děláš blbě.

jjtak ja zkusim to druhy a pak napisu,zatim!