» Poradna » Programy

Half Life 2: spatne kulky

Nazdar hosani urcite znate hru Half Life 2 no ja ji zacal hrat az ted ale oto nede proste v prvo se mi maji zobrazovat zasobniky ale jaksi semi zobrazuji divne asi tak od pulky obrazu a to jeste nejak divne nevit tostim nedela to od pocatku hry ale asi tak po ho hodine hrani napr, mam 50 kulek v samopalu nebo v pistoli lae nevvidim jen pulku.nevite co stim ???

//Upřesněn titulek

Odpovědi na otázku

Vytiskni to a odevzdej ve škole, to bude kule.

"...Nazdar hosani..." - Ehm, špatný předpoklad saturace 4%...
"...urcite znate hru Half Life 2..." - Ehm, sice slyšel, ale opět není nutným předpokladem...
"...mam 50 kulek v samopalu nebo v pistoli..." - Ehm, přijdu do krámu a budu chtít krabičku zápalek a balení "kulek" a dózu Accurate 2, to bude prodavač koukat poněkud divně...
Jednak správný termín je "střela" a pak obvykle není v zásobníku "kulka", ale jednotný náboj. I když byly v 80. letech pokusy s ručními zbraněmi na beznábojnicové střelivo... V pistoli (krátká palná zbraň) obvykle není zásobník na 50 nábojů a výraz "samopal" se obvykle používá pro zbraň schopnou automatické střelby dávkami používající pistolové střelivo. Ovšem s výjimkou dvou států Varšavské smlouvy, kde paradoxně se používal tento termín pro útočnou pušku.

S vysokou pravděpodobností se "cosi" přehřívá - teploty GK (odpovídá poruchy v renderování scény) i CPU (pro jistotu), pořádek ve skříni a správný tok tekutiny!

Pardon byl sem trochu v alkoholovem opojeni ale nyni sem jakžtak fit proto skusim svuj problem popsat znova.Takže začal jsem hrat hru Half Life 2 ale od určité mise semi zasobnik zbraně začal nějak divně zobrazovat tady řikládam obrázek ten to povi zam mě .

Asi pořád nejsi fit...

Nic není vidět to znamená,že jsi ještě pod obraz.

no a ty mazej na silnici
čus parde...dneska jsem měl výlet na Kozákov..taky jsem si musel užít trocha toho sněhu

Opravdu hezounký obrázek. Surrealismus? Nevěděl jsem, že dětem se smí nalévat...

Tenhle problém jsem pozoroval u pirátské verze, stačilo změnit rozlišení na jiné a zpátky, ale nakonec jsem si koupil Orange Box na Steamu a to samé doporučuji i tobě.

jojo, problém s kulkama není asi holt žádná sranda

Presne tak, na sve kulky by sis mel davat velky pozor!

Jinak bych problem videl v grafice, nainstaluj spravny ovladac od vyrobce karty.

Tenhle problem je specificky pro HL - pro HUD pouziva nejaky vlastni font, cele je to vyresene dost podivne. Staci projit fora o HL, reseni by se tam melo povalovat....