» Poradna » Ostatní

Hádejte o kom to je.. Jeho nick má méně než 4 písmena

Vyšel šestou třídu ZŠ .Anamn: U nás poprvé vyšetřen 2000 pro nerovnoměrný psychomotorický vývoj, noční děsy, již tehdy upozorňováno pediatrem, dr. Chajlazovou, že matka na chlapci stále něco hledá. Rodina bydlí ve 3pok. Bytě družst. Kat. 1, v bytě je sestra 1995, zdravá, nyní je s nimi matčina matka, která ma coxartrosu, skoro prý nechodí 1913. hoch 2.porod pro hyperbilirubinemii fototherapie. Matka je tajemniví, ZŠ v 6.tř. chválen, dyslektik, klidný slušný a hodný, neagresivní, často však agresivní raptus. 17.7.2004 vyš na MPP RE: dyspraxie, dysgnosie psaní, neobratnost dopor. Klasifikovat pouze kvalitní písemný projev, uvolňovací cvičení v 1r měl morbiliii, pro noční děsy bral Diazepam. Otec prý posttraumatická epilepsie. Hoch dle matky samotář, agresivní k matce, bere na ne i nůž, kope do nich, nadává jim. Agresivní na Internetu, kde napadá ostatní, zesměšňuje. Matka v něm vidí manžela. Hoch spí dobře, chuť slabá, chodí na logopedii. OBJ: pastosní, , lehce hypotonický, P96/min pravid. Ložisk, neg susp, přeuč. Levák, pedes plani, vázne jemná motorika. Čistě upraven.Psych: přiveden matkou, ta silnější, ukazuje ukazovák, jak jí syn řízl. Matka také dyslalie, hoch výraznější, hoch pomalejší, snaživý, introvert, špatně čte i počítá, dobrá paměŤ dysgrafie, dyslexie. Chtěl by být potápěč. Pomalejší, uvažuje nad odpovědí, intelekt v norm. při stížnostech matky sestydí, červená se, dle matky doma pracovitý, spontánně uklízí aj. Při matčiných stížnostech neurotický neklid rukou, slzy v očích. RE: intelekt v normě. Dysgrafické projevy na basi LMD s menší motorickou neobratností, ploché nohy. Matka popisuje u chlapce zlostné afekty jen doma, což se jeví jako důsledek nevhodných přístupů, hoch se nechá vyprovokovat. Větší agresivitu nezjišťujeme. Matka v něm vidí býv. Manžela /ten má posttraumatickou epilepsii/ dyslalie. Hoch zvýšený sexuální pud. Často onanuje, kamarádům nezřídka ukazuje přirození i když oni toto vidět prý nechcou (dle matky), společná onanie se stejně Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Je to Bob ?

Zajímalo by mě, kde ty diagnosy všichni berete. To je nějakej novej trend, prohrabovat doma šuplata?