Hadanka od Alberta Einsteina...

Videl som tu uz viacero hadaniek a osobne poznam jednu od Alberta Einsteina o tom kto chova ryby. Tak som sa teda rozhodol, ze ju tu hodim. Takze mozte sa trapit...------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------- ------Hadanka Alberta Einsteina:FAKTY:1. Je tam 5 domov v 5-ich rozdielnych farbách.2. V každom dome žije osoba rozdielnej národnosti.3. Týchto 5 obyvateľov pije svoj nápoj, fajčí svoje cigarety a chová zviera.4. Nikto nepije to čo ostatní, nefajčí čo ostatní a nechová to čo ostatní.RADY:1. Angličan žije v červenom dome.2. Švéd chová psov.3. Dán pije čaj.4. Zelený dom je hneď naľavo od bieleho.5. Obyvateľ zeleného domu pije kávu.6. Ten čo fajčí Pall Mall chová vtáky.7. Obyvateľ žltého domu fajčí Dunhill.8. Ten čo žije v strednom dome pije mlieko.9. Nór žije v prvom dome.10. Ten čo fajčí Blend žije vedľa toho, čo chová mačky.11. Ten čo chová kone žije vedľa toho, čo fajčí Dunhill.12. Ten čo fajčí Blue Master pije pivo.13. Nemec fajčí Prince.14. Nór žije vedľa modrého domu.15. Ten čo fajčí Blend má suseda, ktorý pije vodu.OTÁZKA: Kto chová ryby?

Odpovědi na otázku

------------------------------------------------------------- -------------------1 2 3 4 5--------------------- -----------------------------------------------------------žlutý modrý červený zelený bílýNor Dán Brit Něme c Švédvoda čaj mléko káva pivoDunhill Blend Pa llmall Prince BlueMasterkočka kůň pták rybičky pes----- ------------------------------------------------------------- --------------he, he

rybičky chová Němec...

kua... skoro sem byl první

he,he

Proboha proč musí být poradna zasviněná takovými ptákovinami? Běžte se vyřádit na jiné forum a tady nechte počítače!

No já chovat rybu, tak mi lekne na klíně.