» Poradna » Web a internet

Hackování omegle

jde hecknout omegle a zjistit adresu?nějaký týpek mi napsala že to hacknul zjistil mou adresu a jede sem

Odpovědi na otázku

Nesmíš se moc dívat na americké filmy. Nebudeš se pak nervovat z takových keců ;)

Samozřejmě, že to lze i z Omegle.Velmi snadné je zjistit IP adresu připojení a šikovnější zjistí i adresu.Všechno lze, nic není anonymní, jak si mnozí myslí...

další negramotnej

Prosim tě, kdo by jezdil na Znojemsko

si zabil

Deti, venujte sa radsej zmysluplnejsim cinnositam, nez verejnemu onanovaniu na anonymnom webe.

a přijel? xd