» Poradna » Web a internet

Hacknutý facebook

Zdravím, nechci se ptát jak dostat zpět můj facebook účet protože vím že zpět ho už nikdy nedostanu. Potřebuji se zeptat jak to vůbec ten člověk dokázal ? Protože jsem měl na FB dvoufázové přihlášení které jak víte funguje tak že když se někdo pokusí přihlásit na ten účet z jiného zařízení nebo prohlížeče tak mi na telefon pošle SMS s kódem. Nevím jak ten kód mohl získal. Jak je to vůbec možné ?

Odpovědi na otázku

Třeba sis nainstaloval do mobilu nějaké svinstvo a to tu SMSku přečetlo? :)

Ne telefon tak často ani nepoužívám a už hodně dlouho nic nestahuju. Koukal jsem se a ani jsem neměl upozornění na SMS ani jsem žádnou SMS v historii neměl.

A o to to může být horší, pokud se jedná o "chytrý telefon", tak neaktualizovaný android je také riziko a aplikace jste tam mohl mít z dřívějška a ty se naopak zaktualizovat mohly...A nebo druhá varianta, jak píše Jirka Vejrazka a to nejenom povolit aplikaci, ale pokud se pamatuji, šlo povolit i zařízení - nehlásil jste se někde v kavárně / u "kamaráda" na počítači / mobilu?

A nepovoloal jsi (treba i nekdy v minulosti) pristup k uctu nejake aplikaci? At uz na mobilu, nebo na webu.

Ty sotva budou mít právo měnit heslo a email...

Jsem přesně ve stejné situaci....mám stejný problém. Hacknutý účet, smazaný profil, i přes dvoufázové přihlášení...nevím co s tím....asi nic.

Protože máš stejný problém sis dal stejnou přezdívku jako tazatel? To je chytrý nápad. Každopádně platí to samé, přes dvoufaktorové ověřování ti to nikdo nehacknul, ale musel bys k tomu svojí ledabylostí a neopatrností hodně pomoci. Ale jinak správně píšeš, teď už s tím nic