» Poradna » Ostatní

Hacknutí telefonního čísla

Dobrý den, zkuste mi prosím někdo poradit. Celé tohle se týká mě a hlavně mojí kamarádky. Já mám iPhone, ona Huawei. Včera jsem přišla na funkci ve zprávách, kterou nabízí iPhone a chtěla jsem dnes vyzkoušet, zda funguje i na mobily s androidem. Kamarádka zrovna seděla vedle mě a řekla, ať ji to tedy zkusím poslat. Poslala jsem ji normální sms, na JEJÍ telefonní číslo, ale sms nepřišla ji, ale JEJÍMU ex. Nějakou chvíli jsem psala na její číslo ale zprávy chodili stále na jiný mobil (taky iPhone- zprávy zmodraly). Když jsem ji volala, tak vyzváněl její mobil. Opakuji, ze seděla vedle mě a viděla jsem ji do mobilu. Kamarádce zkoušeli psát i ostatní lidi, ať už z iPhonů nebo androidu. Když ji psali ostatní, přišlo ji všechno. Jenom můj telefon je nějak napojený na jejiho ex (je psychopat), kteryho osobně neznám a nemám na nej žádný kontakt. Ve zprávách se přiznal, ze píšu jemu a poslal i jeho pravé číslo. Jenze já psala na kamarádky číslo, ne jeho! Takže problém je, když píšu kamarádce sms já.. prostě ji nedojde ale prijde jemu. Ona mi psát muže. Doufám, ze se to dá alespoň trochu pochopit, blbě se to vysvětluje. Budu ráda za každou pomoc, informaci jak je to možný a co dělat dál. Děkuji

Odpovědi na otázku

-Telefon zálohovat - resetovat do továrního nastavení - u operátora vypnout všechna přesměrování na obou telefonech není jisté který je špatně nastavený. -Apple iMessage není na Androidu dostupný

a není to spíš tím, že kontakty v iphone se automaticky sesynchronizovaly (přes všechny sociální sítě) a jako primární je číslo toho chudáka bývalého mládence ?

Tohle určitě není žádný hack, ale nějaké nevhodné nastavení nějaké služby.