» Poradna » Programy

Hacking

zdrawim je tu nejaky hacker co je fakt ze maniak??potreboval by som s niecim pomoct...

Odpovědi na otázku

ptej se.

tak mam link od jedneho tipka co sa venuje tvorbe stranok a ked ho das do adresy ale musis byt na traviane tak ti zacnu pribudat suroviny...ale nenormalne rychlo podla toho ake cislo napises v tom linku ale ide o to ze to sa deje iba v tvojom pc... noa ja by som to kcel nejak dostat na server )

Hmm... Jaký že to je rozdíl mezi javascriptem a php?
Třeba takový, že ten skript tvého kamaráda (javascript) se provádí až po vygenerování stránky. Ty potřebuješ skript, který se provede během nebo před vygenerováním té stránky (třeba php).

ahaa... a ty by si vedel take nieco urobit???

LOL..... JS napsanej za 2 minuty, ale teď k tématu....
Pošli ten JS na admin@travian.cz, s tím že to potřebuješ nahrát na server.

PS:
Kdyby se našel nějaký další "heker", ať mi dá vědět, potřebuju menší "nahekování"mého účtu v e-bance a následné "při-hekování" peněz.

ne, neni. Takovyhle lidi nechodej na zive, oni maji dulezitejsi veci na praci nez cist ty blaboly co se tu pisou.
Ale co potrebujes? jsem jen zvedavej.

hh tak to mas pravdu to hej... ale viesco potreboval by som pomoct s travianom troska

pomoc? tam neni s cim pomahat, ovladani pochopi snad i dite. A nic jinyho nepotrebujes.

hahaha si vtipny pocuj... no ja by som potreboval torsku ine ovladanie hhh chaapes... ci by sa nedalo malinko tam nahekovat...

Opravdu si myslis, ze ti s takovouhle hlouposti nekdo pomuze ?

Bezte do prdele s travianem pak jen decka spamuji na forech a chatech....proste vsude kde se da.
www.hackujeme.cz

A proc to pises me joudo ?

Napísal si zlý link. Hackovaniu sa venuje táto stránka: www.hackujeme.sk ...

Ano nejak jsem se spletl.....to je spravny link.

Ale hledam nejaky program, jak si zvetsit pres pocitac kulky... nevite o necem?

čo že to chceš zväčšiť????

Máš ho malej,nezoufej. Strč ho do úlu a zabouchej

noa tak daj nejaky program ktory ludia chcu a bude po spmaovani...sak aj bol taky program ale uz prisli tak treba daky iny...

noa

Nejdřív si zjisti co tyto pojmy znamenají. Moc čumíš na telku...