» Poradna » Ostatní

Hackeři si vzali na mušku balíky České pošty

" Republikou kolují podvodné e-maily, ve kterých se počítačoví piráti vydávají za zaměstnance České pošty. Důvěřivce lákají na informace o zásilkách, místo nich je ale nasměrují na falešný web s viry. Novinkám to potvrdila mluvčí České pošty Marta Selicharová. "Nuže bych potencionálním "podvedeným chudáčkům a fňukalům " doporučoval, pokud si žádný balík neobjednali a není tedy důvod k tomu aby je Česká Pošta o nějakém balíku informovala, na nic neklikat a informovat se přímo u ČP. Zdá se vám to logické? Mi taky, ale tady na Poradně jeden nikdy neví, dneska je moderní klikat na kdejakou kravinu co přijde mailem a pak někde usilovně fňukat a stěžovat si na to že jsou všichni podvodníci, akorát vy jste letadlo

Odpovědi na otázku

Alespoň bude co řešit.

Vir České Policie který se tu řeší 3x týdně už nejméně 3/4 roku Ti nestačí? To už by snad unudilo i totálního flegmatika

Ano, něco jsem o tom četl je to velmi promyšlené pokud by adresa nebyla přesměrována měli by co dělat.

Já nechápu uživatele, kteří neví co je to tučné písmo, software, aplikace, exe, neznámý vydavatel ve vztahu k české poště...http://2i.cz/2i/i/52041019/7353f9b67be... No prostě tupouni. A co se týče bezpečnosti, pokud čirou náhodou pár funkčních myslících buněk pobrali, tak jsou někteří trošku víc "jiní" tak na ně působí magie anti* programů silou neodolatelnou, dokonce by je cpali na desku jako hw součást, řeší nesmyslnou problematiku cloudového řešení anti* programů atd., viz např. na zasmání tu:http://forum.viry.cz/viewtopic.phpI ty první i ty druhé chudáky upřímně lituju.Též lituju všechny návštěvníky poradny zive.cz, páč je to tu uplná žumpa, asi se dám též na pravidelné vytváření nesmyslných a zbytečných dotazů, páč to je tu tak jediné, co se tu už dá dělat a jak se zabavit. To poslední nebylo zrovna mířeno na tento dotaz.

" asi se dám též na pravidelné vytváření nesmyslných a zbytečných dotazů ... " to tady už děláš drahnou dobu troubo Buď to nemá ani hlavu ani patu, nebo je to obhajoba zlodějny a nebo je to sice úplná kravina, ale alespoň se člověk zasměje a polituje Tě " Krakatoa | 2. 5. 2013 21:51 Hele, já už si nepamatuju jak jsem to dělal v říjnu, jestli si dobře vzpomínám (ale je možný, že jsem to dělal jinak), koupil jsem si Windows 8 Pro v kamenném obchodě, abych si mohl stáhnout z internetu z uloz.to instalačku Windows 8, páč nemám DVD mechaniku, bez toho koupení by přece bylo nelegální si z uloz.to stáhnout instalačku Windows 8 a takto to bylo legální si ji stáhnout, proto jsem si ji koupil, no a pak jsem teda nainstaloval Windows 8 Pro a tuším aktivoval přes nějaký univerzitní KMS server, páč jsem línej opisovat nějaký dementní číslo a vyjde to nastejno, když si okamžitě aktivuju Windows 8 Pro na Windows 8 ProWMC. No a pak jsem ty legální Windows 8 Pro hodil myslím do popelnice, páč jsem si tu dělal pořádek a nějak je nemůžu najít a ani to nějak ničemu nevadí, páč je nepotřebuju, mám Windows 8 ProWMC a přecházet zpátky na Windows 8 Pro nechci. "Já narozdíl od Tebe upozornil na "nebezpečí" aby sis Ty, tady pak nemohl honit dalšího půl roku triko, kapišto?

Já psal o dotazech, příklad máš tu:https://www.google.cz/searcha jak jsem psal, nepsal jsem o tomto tvém "dotazu".

napsal jsi " " asi se dám též na pravidelné vytváření nesmyslných a zbytečných dotazů ... " a já na to reagoval " to tady už děláš drahnou dobu ... " .... ´čemu zase nerozumíš proboha?

Těch dotazů jsem tu zas až tak moc nevytvořil, tak nechápu o čem píšeš.