» Poradna » Počítačové sítě

Hackeri napojeni na me pc

Potrebuju nalehavou radu a pomoc. Hacker z ruska jsou napojeni na me pc jak vyresit tento problem a ukoncit jejich spojeni ??

Odpovědi na otázku

Vytáhnout ethernetový kabel a vyhledat lékařskou pomoc.

da se zde pridat foto ?

hoď to třeba na https://ctrlv.cz/

Dá se připojit odkaz na úložiště, kde je fotka.

Nejlépe to vyřešit tak, že vyhledat odbornou pomoc, tedy psychiatra.

A vytahnout PC ze zasuvky (sitove, napajeci)

Vytáhnout všechno ze všech zásuvek. Včetně té kuchyňské, kde jsou naběračky a kvedlačky.

Ty si možná myslíš, jak seš vtipnej, ale na Rusko-čínské hranici kontrolovali Rusáci varné konvice z Číny a našly v nich štěnice odesílající data přes Wi-fi.

Kdo by nevěřil, tady je zdroj: https://cdr.cz/clanek/cinske-stenice-ve-...

Ten NB nebo PC hodit do popelnice a koupit nové, pro Vás to nemůže být problém, musíte mít na účtu minimálně 10 000 000,-. Jinak se to těm hackerům nemůže vyplatit se Vámi zabývat.

Vazne minena otazka - jak jsi to poznal?

Objevila se mu reklama v azbuce :)

Smaž historii prohlížečů kde se ti zjevují a odpoj se ze všech sítí i houpacích. Běž něco dělat, třeba shrabat podzimní listí, loňskou trávu, jen pozor na klíšťata. Až se prodýcháš zapni počítač, projed ho Malware bytesem kdyby tam přece jen zústal nějaký rus z ruska nebo šváb z německa a pak dej vědět jaká je situace. Nejlépe sccrenem z displeje

Řešení? Přestat hulit trávu...no, tráva je spíš "veselá", tohle bude jiné zboží. Zahoď to a vyčisti si od toho hlavu.

Nepoužívaš žiaden antivírus že? Lebo máš predsa hlavu

Dúfam, že tiež ani neaktualizuješ systém, lebo sa bojíš zlého Microsoftu

Nech si počítač proskenovat ESET OnLine.

Omluva - minus omylem.

Zavolejte Putinovi, ten může za všechno.

tak to tezko protoze in soviet russia computers hack hackers