» Poradna » Ostatní

Hackbook elite vs macbook pro kupovat ano ci ne

ahoj na Zive.cz byla informace ze se bude prodavat hp ntb se sand\ bridge s OS X, vyplati se toto kupovat ? jak kvalitni jsou displeje u techto Hp ve srovnani s Macbooky Pro?a pojede na tom OS X vyborne ? dekuji

Odpovědi na otázku

A na zive.cz bolo čosi písané aj o legalite a čo viem, ideálne to nefunguje. Čo získaš hakintošom? Pocit výnimočnosti?

Tak jedine budeš mať neskôr problém, keď ti Apple zablokuje iCloud konto ako sa deje poslednú dobu, keďže sa kontroluje aj daný HW, nie len model zariadenia. Neblokujú každého, ale už sa pár % ľudí nedostalo ku svojmu kontu. Nato sa u HackBooku nevzťahuje záruka, treba čítať aj podmienky k tomuto notebooku

to preço nezablokuje, to ho nezajima ze to neni orig hw . . cloudu je to jedno

Vyhozene penize ...

Presne tak, bazarovy HW s hacknutym OS. Tipujem, ze Apple sa bude velmi zaujimat, ked to zacnu predavat.Legalne pouzivanie Apple OS je legalne iba na hardveri od Apple.

staci koupit mac air za 8 tisic a je to lepsi, lcd Hp Elite jsou matne a suntske